Zmęczenie, bolesność głowy a możliwe dolegliwości

Witam. Nie wiem co mam zrobić, jakie badania wykonać. Otóż mam 27 lat i ogóle problemy zdrowotne, ciągle jestem zmęczony, nie mam na nic ochoty,siły,ciągle boli mnie głowa, powraca podwyższona temperatura,przeziębienia,na bokach gardła gulki i dziwny ból z tym związany.Bóle głowy (w różnych partiach) ,szczęki,szum w uszach,otępienie,zapominanie,brak koncentracji, zawroty głowy, głód po posiłku,czasami drętwienie kończyn, krew przy wypróżnianiu. Nałogów brak, zdrowo się odżywiam i uprawiam sport.

Przyczyn może byc wiele. Proszę zgłosic się do lekarza, który dokładnie wypyta się o dolegliwości, zleci wykonanie podstawowych badań i pokieruje dalszym postępowaniem.