Zmęczenie i brak energii przy fibromialgii

Witam,choruję na fibromialgię ,od pewnego czasu odczuwam ogromne wyczerpanie,zmęczenie,brak energii.Wstaję zmęczony i kładę się zmęczony,nie mogę normalnie funkcjonować.Nie wiem do kogo się zwrócic,moze Pan Doktor mógłby mi pomóc??? Wykonałem już wiele badań łącznie z KT i MRI głowy. Oprócz tego zdiagnozowano u mnie seronegatywne zapalenie stawów. Wszystko byłoby w miarę w porządku,gdyby wróciła energia,ale jak to zrobić??? Proszę o poradę???

Witam serdecznie,

Sugeruję udać się do swojego lekarza prowadzącego na konsultację. Warto by było wykonać badanie poziomu witaminy D3 w surowicy krwi - 25(OH)D3. Niedobory witaminy D3 mogą dawać dolegliwości zgłaszane przez Pana. Zalecana suplementacja u osób dorosłych z prawidłowym wynikiem poziomu wit. D3 to 2000 j.m. (50 ug) dziennie. w razie niedobory dawkę terapeutyczną ustala lekarz prowadzący. Warto zastanowić się też nad zmianą diety, a mianowicie dietę oczyszczającą i odkwaszającą, ponieważ zakwaszenie organizmu też daje objawy zgłaszane przez Pana.
Dlatego konsultacja z Pana lekarzem prowadzącym jest niezbędna.

Pozdrawiam.