Zmęczenie i ogólny stan depresyjny u młodej osoby

Witam,nie Mam Pojęcia Co Mam Zrobić,Wydałem Dużo Pieniędzy Na Badania,Które Niczego Nie Wykazują,Próbowałem Psychiatrów, TerapiiI Już Nie Wiem Co To Może Być,Czy To Psychika,Czy Coś Innego,Czy Może Nietrafne Połączenie Wszystkiego Na Raz.Sprawa Wygląda Tak,Że Czuję Się Jak Totalny Wrak Mimo Młodego Wieku.Ciągle Zmęczony,Ciągły Ból Głowy(24/h),Bardzo Obniżona Sprawność Umysłowa,Idę Ulicą I Czuję Ucisk W Głowie,Jakby Miał Mnie Zwalić,Ścisk Szczęki,Promieniowanie Na Twarz,Bóle Mięśni,Drętwienia,Nagle Ciężko Mi Złapać Oddech,IChce Mi Się Aż Wyć Jak Pies NaTe jUlicy.

Witam,
pisze pan, że próbował pan wizyty u psychiatry, być może dobrze by było odwiedzić także psychologa i porozmawiać w cztery oczy o swoim problemie.
Pozdrawiam