Zmęczenie, osłabienie, płytki oddech, suchość w nosie i ból gardła przy refluksie żołądkowo-przełykowym

Od ponad 2 lat cierpię na refluks żołądkowo-przełykowy. Problemy z przełykaniem mam od zawsze, nie są mocno dokuczliwe. Raz na jakiś czas, przez około tydzień mam dziwne objawy typu : zmęczenie, osłabienie, płytki oddech, suchość w nosie, ból gardła. Czy to normalne w tego typu chorobie? Dodam, że rok temu miałem przy podobnych objawach (tylko bardziej nasilonych) CRP wysokości 171, ob było również mocno podwyższone. Na szczęśćie szybko minęło, a ostatnia morfologia była bardzo dobra.

W chorobie refluksowej przełyku nigdy nie występuje zwyżka CRP. Pana objawy także nie są typowe dla tej choroby. Radziłby zasiegnąć porady internisty lub gastroenterologa.