Zmęczenie, zmiany skórne, zapalenie przydatków i kolka żółciowa

Witam mam 22 lata od jakiegoś dłuższego czasu mój stan zdrowia się o wiele bardziej pogorszył niż kiedykolwiek na początku były nie wielkie katarki jakiś kaszel później zaczęło się od zmęczenia po mimo brania magnezu. Latem miałam zapalenie przydatków po dwóch tygodniach kolkę żółciową do dnia dzisiejszego miałam ich 4 zmiany skórne również się pojawiły na biodrze i na plecach i dodam jestem strasznie zmęczona nie pracuje staram się jeść najlepiej jak się da omijam słodycze. Proszę o Pomoc

Witam! Pani dolegliwości nie są swoiste co oznacza że mogą pojawić się w różnych jednostkach chorobowych (anemia, niedoczynność tarczycy czy kory nadnerczy). W tej sytuacji zalecam wizytę u lekarza rodzinnego który przeprowadzi bezpośrednie badanie kliniczne i pokieruje dokładną diagnostyką.