Zmiana hypoechogeniczna w podbródku

mam wielki podbródek. po ciazy-po karmieniu (3 lata temu) zrobil mi sie wielki podbrodek. lekarze powiedzieli ze to taka uroda jednakze ostatnio wkoncu ktos mnie wyslal na usg i wyszlo ze mam tam jakas struture huporechogenicczna o wymiarach 65 x 32 mm lub torbieli. co to takiego i jak sie tego pozbyc.Operacyjnie? Czy to zlosliwe? czy jkos inaczej da sie to "wyciagnac". boje sie ze po wyciagnieciu bede miec obwisla skore-czy sa jakies metody aby tak nie bylo?

Wynik jest przepisany z tak wieloma błędami , że trudno mi odpowiedzieć coś konkretnego. W kazdym razie konieczna konsultacja u dobrego chirurga i po zbadaniu omówienie sprawy rodzaju i zakresu operacji oraz przewidywanego efektu kosmetycznego , zż