Zmiana skórna pod pachą po wyciśnięciu pryszcza

Witam. Mieszkam W Anglii i musze powiedzieć, ze nie mam zaufania do tutejszych lekarzy. Dlatego postanowielm odezwać sie tutaj.. Dziś zauważyłem, ze pod moja pachą pojawiła sie dziura ;/ Wycisnąłem wczoraj takiego jakby "syfa" czasmi mam wlasnie pod pachami a dzis jest dziura o srednicy 0,5cm a pod nia jest nie skóra a mieso ;/ Mam isc z tym do lekarza? Na wizyte i tak trzeba czekac ok tygodnia. Czy może mam kupic jakieś mascie i dbac bardziej o higiene, a dziura sama sie zrosnie? Pozdrawiam

Po pierwsze - niczego nie wyciskać na przyszłość. Po drugie kupić w aptece Betadine, powinni to mieć w Anglii, smarować tę "dziurę" 2 razy dziennie. Uwaga, lek jest kolorowy i brudzi ubrania.