Zmiany klimatu, brak miesiączki a ciąża

Witam, 5 misięcy temu zmieniłam miejsce zamieszkania i okres tylko dostaje gdy wracam do swoich stron, możliwe że przez zmiane klimatu u ginekologa nie byłam , ostatni okres miałam 2 miesiące temu, miesiąc temu współżyłam, czy możliwe jest abym zaszła w ciąże gdy nie mam okresu?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli doszło w międzyczasie do owulacji i stosunku, to nie można wykluczyć zajścia w ciążę.