Zmiany pourazowe na głowie u dziecka

Witam, mój synek uczy się chodzić i ostatnio ma głupią zabawę z pukaniem we wszystko głową. Siedząc na podłodze tak właśnie puknął, własną siłą rozpędu, w kant kaloryfera. Ma na czole pionowy, bardzo twardy ślad. Nie taki jak zwykły guz. Miał już tak pod oczkiem i "kulka" po urazie nie zeszła do teraz przez rok. Teraz jest to długa, twarda, pionowa kreska przez całe czoło. Czy takie zmiany pourazowe mu zejdą? Czy można czymś wspomóc/przyspieszyć ich gojenie (poza białkiem i arniką)? Pozdrawiam!

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko to ocenić bez obejrzenia zmiany, wskazana kontrola u pediatry.
Pozdrawiam