Zmiany umiejscowione na sromie

Witam. Jakis czas temu zauwazylam u siebie cos dziwnego w wargach sromowych. Cytologia wyszla 3 i as-cus. Zrobilam badania HPV 27typow - wymaz z szyjki macicy i cewki moczowej - wynik ujemny. Czy moge ten wynik traktowac powaznie skoro zmiany umiejscowione sa w sromie? Lekarz kazal mi przyjsc na wizyte dopiero za 3msc na powtorna cytologie.
Lek. Tomasz Budlewski

Poważnie jak najbardziej. Proponuje kierować sie zaleceniami lekarza badajacego.