Zniesienie lordozy szyjnej w wyniku RTG kręgosłupa
wynik rtg kręgosłupa szyjnego:Zniesienie lordozy szyjnej.Kyfotyczne ustawienie.Wysokości trzonów oraz przestrzeni międzykręgowych zachowana .Co oznacza ten wynik?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu wskazują na obecność wykładników choroby zwyrodnieniowej . Warto wdrożyć odpowiednie postępowanie terapeutyczne, rozszerzone o konkretne ćwiczenia. Sugerowałabym konsultację z rehabilitantem . Wynik nie jest na tyle poważny by stwarzać zagrożenie w obecnej chwili dla zdrowia, nie mniej jednak nie należy bagatelizować takiej sprawy.