Zsunięcie prezerwatywy, seks a ciąża

Czy jest możliwość, że jestem w ciąży? Średni cykl to 29 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 29.03. Dzień przed owulacją tzn 12.04 współżyłam i zsunęła się prezerwatywa. Od kilku dni źle się czuję. Czuję jakby coś zachodziło w podbrzuszu, mam mdłości, boli mnie głowa, plecy-część lędźwiowa, jestem strasznie zmęczona cały czas, jakbym mogła to bym nie jadła w cale-brak apetytu, pojawił się też biały śluz, oraz można powiedzieć że tkz. "jestem spuchnięta" Czy jest możliwość, że jestem w ciąży?

Aleksander Ropielewski

Nie można wykluczyć ciąży. Prosze wykonać po ok 7-10 dniach od stosunku test ciążówy lub badanie beta hCG w surowicy krwi.