Zwapnienia gruczołu krokowego
Witam, mam pytanie. Podczas USG wykryto zwapnienia gruczołu krokowego. Ok. pół roku temu sporadycznie kilka razy w miesiącu pojawiało się pieczenie wewnątrz ujścia, jednak po 5 min przechodziło. Nic się nie działo. Miesiąc temu miałem 10 białych krwinek w moczu. Brałem urofuraginum. Jednak od miesiąca zauważyłem, że nie wydostaje się cała ilość spermy, tylko część, a część się cofa... Bardzo proszę o odpowiedź

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Witam, zwapnienia w gruczole krokowym świadczą o przebytych epizodach stanów zapalnych gruczołu. Również pieczenie w cewce może o tym świadczyć. 10 białych krwinek to górna granica fizjologii. Ze spermą ma problem... Dokąd cofa sie ta pozostała częśc? Pozdrawiam RH