Zwapnienie w obrębie wątroby u 47-latki

stwierdzono u mnie zwapnienie 3mm w prawym płacie wątroby ,zwiana ogn.35x20x37mm uleg.wzmoc.po podaniu konstrastu w seg.4b watroby-najp.naczyniak.hypoden.zmiana 7mm w seg.2 niejasnego charakteru-oraz lewos.skrzywienie kręgosłupa piersiow.w śro.odcinku.odbyłam rahibitację na kręgos.i pszestało mnie boleć z prawej strony.dopiero wybieram się do onkologa.mam pytanie czy jest to bardzo grożne bo oczówam te watrobę i trzymam djetę prosze o odpowiedz Dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Z opisu nie wynika, aby były powody do znacznego niepokoju, jednak hepatolog lub onkolog powinni jednoznacznie wykluczyć podejrzenie nowotworu wątroby.