Zwężone naczynia krwionośne w oczach

Okulista stwierdził ze mam bardzo zwężone naczynia krwionośne w oczach,czy to powinno mnie zaniepokoił?cholesterol mam 260'cukier 130 - lat 60.czy dieta wystarczy na obniżenie.dziekuje za możliwości .

Witam.
Przyczyną zwężonych naczyń tętniczych na dnie oczu może być m.in. podwyższony cholesterol , jak również skoki ciśnienia tętniczego. Polecam udać się do lekarza rodzinnego celem dokładnej diagnostyki ogólnych problemów zdrowotnych.
Pozdrawiam.