Związek z osobą chorą na nerwicę a odpowiednie działania

Witam, Jestem w związku z chłopakiem z nerwicą. Walczy od 2 lat i leczy sie psychiatrycznie. Wcześniej nie zdawałam sobie sprawy z tego jak poważny jest jego stan, bo nie chciał mnie martwić swoimi lękami i większość ukrywał. Jednak gdy z ich powodu powstawały kłótnie, zawsze sobie z nimi radziliśmy. Teraz się przede mną izoluje. Postanowił ze mną zerwać, żeby oszczędzić mi walki z jego problemami. Chcę być przy nim, jednak mi na to nie pozwala. Nie wiem co robić by pozwolił sobie pomóc...

Pani mu nie pomoze...sam tylko moze sobie pomoc ze specjalista..ciekawe jaki ma Pani w tym swoj zysk....warto to zobaczyc.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam. On powinien chcieć w tego wyjść i szukać pomocy u specjalisty psychiatry ale też psychoterapeuty. Aby dowiedzieć się jak stawiać granice pomiędzy jego problemami a własnymi warto, aby pani sama skorzystała z psychoterapii. Znajdzie tam pani zrozumienie i odpowiednie wsparcie w tej trudnej sytuacji.