Zwiększanie wagi po intensywnym odchudzaniu

Dzień dobry. Chciałabym przytyć 4 kg,ale nie wychodzi mi to. Ważę 43 kg przy wzroście 159 cm,i mam 19 lat. Odchudzałam się,i za daleko to wszystko zaszło. Zanikła mi miesiączka,włosy wypadają mi garściami,mam krwotoki z nosa,skóra i cera zrobiły się szare. Chciałabym wrócić do swojej prawidłowej wagi 47 kg,przy której miałam miesiączkę i wszystko bylo dobrze. Zaznaczam,ze chciałabym w zdrowy sposób przytyć,równomiernie..i raczej bez ćwiczeń,bo moja mama nie zgadza się na to przy mojej wadze. Dz

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
w Pani przypadku konieczny jest dokladny wywiad zywieniowy, aby okreslic na jakim jest Pani obecnie etapie i jak wyglada dieta.
zapraszam do kontaktu mailowego.
pozdrawiam