Żylaki macicy a ciąża

Witam, mam 25 lat. W styczniu przeszłam operację podniesienia macicy i amputację szyjki macicy, po której dowiedziałam się, że mam żylaki. Lekarze zastosowali u mnie szew na przedniej ścianie macicy, a na tylniej umieścili siatke. Na przedniej też miała być siatka, ale niestety okazało się, że mam naprawdę dużo żylaków. Dlatego chciałabym poznać także opinię innego eksperta, czy z tymi moimi dolegliwościami mogłabym się starać o dziecko. Dodam że mam już 2 dzieci. Pierwsze urodziłam w 35 tygodniu ciąży, w tym czasie 2 razy poroniłam, druga ciąża była od początku zagrożona i urodziłam w 29 tygodniu, ponieważ pęcherz płodowy wysunął się przez szyjkę macicy. Prosiłabym bardzo o odpowiedź, dziękuję.

Szanowna Pani!

Bez dokładnego przestudiowania dokumentacji medycznej oraz dłuższej rozmowy i szczegółowego wywiadu lekarskiego, nieodpowiedzialnym byłoby udzielanie rzetelnej odpowiedzi. Z przedstawionych informacji wynika, iż sprawa jest skomplikowana i tym bardziej wymaga konsultacji w gabinecie. Doradzam więc wizytę u ginekologa-położnika. Proszę pamiętać o zabraniu ze soba całej dokumentacji medycznej.

Pozdrawiam serdecznie