Agresywne zachowanie po wypiciu alkoholu u kobiety

Jestem młoda kobietą. Mam problem z naduzywaniem alkoholu. Nie pije często, przeważnie okazjonalnie, ale kiedy do tego dochodzi najczęściej sie upijam. Wtedy (nie za każdym razem) wzrasta we mnie agresja, wpadam w szał. Jestem nieznośna, ranie bliskich swoimi słowami, krzycze, wyzywam, nie potrafie sie opanować, doszlo do sytuacji, ze uderzyłam mojego faceta, tak naprawde bez powodu. Każdy powod jest dobry. Zle sie mi z tym. Zastanawiam się co może być przyczyną az tak agresywnego zachowania.

W każdym razie jest to dla Ciebie stan nieprzyjemny, powodujący dyskomfort oraz problemy interpersonalne. To jest już pierwszy i całkiem dobry powód do tego, aby podjąć terapię. Polecam udać się do Centrum Leczenia Uzależnień, gdzie zdobędziesz niezbędną pomoc. Pamiętaj, że są dwa typy alkoholizmu: jeden typ pije dużo codziennie, drugi natomiast pije "od czasu do czasu" ale na umór. Być może przekroczyłaś już granicę "normalnego" picia i przyda się spotkanie ze specjalistą. Powodzenia.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza