Ból w okolicy kości ogonowej u 38-latki

Proszę o pomoc gdyż bardzo boli mnie w okolicy kości ogonowej zażywam naproxen i po nim mi pomaga ale nie na tyle żeby się pochylić czy podnieść cokolwiek. Dodam iż nie uderzyłam się bardziej bym podejrzewała zawianie lub stan zapalny ale od tyg to jem i troszkę tylko pomogło. Najgorzej jest wstać rano potem tabletki i lepiej jest tak koło 17 kolejna dawka ale jak długo to potrwa

Opisywany problem może być kokcygodynią czyli bólem okolicy kości ogonowej. Proszę spróbować siadać na amortyzującej poduszce z otworem w środku by nie przeciążać ww okolicy ciała. By precyzyjniej odnieść się do Pani dolegliwości należałoby wykonać badanie fizykalne, zebrać dokładny wywiad i wykonać badania obrazowe.