Bóle odczuwalne przy skręcaniu głowy
witam serdecznie, od kilku miesięcy przy skręcaniu głowy w prawo, wyczułam małe zgrubienie za uchem, jak mocniej nacisne to boli, delikatnie. Byłam u endokrynologa, powiedziała, że to miesnie, robiła usg szyji, nasmieniła, że musiałaby mieć minimalną głowicę, aby to zobaczyć, znów neurolog powiedziła, że to może wezeł chłonny, żebym obserwowała, czy się nie powiększa , martwię się, chciałabym to jakość zdiagnozować, co to może być i jakie zrobić badanie, czy może rtg??pozdrawiam, ania

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Najprawdopodobniej RTG nie uwidoczni zmiany. W razie wątpliwości konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza.