Bóle w stopie po nierównym położeniu nogi na podłożu

Witam, prawie rok temu źle stanęłam nogą, na nierównej powierzchni lekko ją skręciłam. Cały czas odczuwam dziwny ból w nodze-stopie, tak jakby przeskoczyła jakaś kość i nie mogła wejść na miejsce. Jak kręcę stopą to słychać "chrząkanie". Czy to może być coś poważnego?

Badania obrazowe: w pierwszym rzucie RTG, a przy braku istotnych zmian pogłębienie diagnostyki o MRI.
Diagnostyka w kierunku OCD (odwarstwiająca martwica chrzęstno-kostna) lub niestabilności stawu.