Bolesność okolicy łopatki u 23-latka
Mam 23 lata w grudniu 2014 miałem pierwsze rwanie prawej łopatki tzn taki ostry ból nie było go wtedy gdy się nie garbiłem i np leżałem. we wrześniu tego roku była powtórka z rozrywki. oczywiście na usg noc nie wyszło. 9.09.2015 zrobiłem rtg wyszło mi pogłębiona kyfoza z lewostronna skoliozą. skolioze kręgosłupa miałem od małego ale kyfozy nie miałem. dwa lata już prawie prowadzę auto dostawcze w zawodzie w systemie od 8 do 22 godzin na dobę czasami jest dzien dwa przerwy. co teraz mam robić /?

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Szanowny panie ! Musiałbym zbadać pana zeby postawić odpowiednia diagnozę . Pytanie co ma pan zrobić - cieżko zdiagnozować takie objawy w opisie .