Brak pomysłów na jadłospis i ćwiczenia po roku odchudzania

jestem na diecie cwicze 6 razy w tyg po 1godz potem rowerek 30 min 3 razy w tyg biegam w maju będzie rok jak cwicze systematycznie schudłam 17 kg i nadal chce dążyć do perfekcjonalności ale już mam brak pomysłu na siebe na jadłospis ćwiczenia waga stoiw miejscu a ja patrząc w lustro ciągle mi się wydaje ze stoje w miejscu a moje ciało się nie zmienia cm mi nie uciekają a ćwiczenia już nic nie dają boje się ze to ta chwila kiedy to wszystko przerwę i odpuszczę sobie

Urszula Forenc Dietetyk, Wrocław

Nie mam żadnych informacji na temat Pani diety, więc ciężko jest mi udzielić precyzyjnej porady. Po pierwsze intensywne ćwiczenia niekoniecznie powodują ubytek masy ciała, organizm może być zmęczony i gromadzić zapasy. W odchudzaniu najważniejsza jest dieta, sport raczej wysmukla sylwetkę. Po drugie proszę postawić na świeże, nieprzetworzone produkty - warzywa, mięso, jaja, ryby, zdrowe tłuszcze. Nie pić słodkich soków i napojów. W razie problemów proszę osobiście zgłosić się do dietetyka.

Witam. Najlepiej byłoby jakby Pani się skontaktowała z dietetykiem, który ułoży dla Pani odpowiedni jadłospis z różnorodnymi potrawami. Pozdrawiam.