Co jest powodem wzrostu wagi u osoby na diecie?

Witam. Bardzo proszę o poradę. Od 3 lat jestem na dietach i wszystko do tej pory było dobrze, ale od dwóch miesięcy mam ogromny problem. Waga wzrosła o 4 kg, a obwody w udach o 5 cm. Niedługo wrócę do punktu wyjścia. (zaczynałam od 72 kg, 63 w obwodzie), cały czas utrzymywała się waga 60-61 kg, a w obwodzie 52 cm, w tym momencie (waga przed świętami) jest 65 kg i 57 cm w obwodzie). Jem koło 1800 KCAL: śniadanie - owsianka (4 łyżki), kubek mleka i owoce (1/3 gruszki, 1/3 jabłka. 1/3 badana, drugie śniadanie bułka z chudą szybką i warzywami oraz jabłko, obiad 1/2 kaszy, brokuł, kurczak jabłko, kolacja dwie kromki chleba żytniego jabłko. W soboty robię sobie cheat day. Ćwiczę 4 razy w tygodniu. Dwa razy spinning, i dwa razy ćwiczenia typu aerobox. Bardzo mnie martwi duży przyrost. mam wrażenie spuchniętych ud. Bardzo źle się z tym czuję. Proszę o poradę

Jak dla mnie to w diecie jest za dużo owoców, które z kolei są Pani potrzebne przy tak intensywnym treningu, no i koło się zamyka. Osobiście zamieniłam bym intensywny trening na umiarkowany, zeszłabym do 1500kcal, zmniejszyła ilość owoców i wyrzuciła z diety bułki. W razie czego służę pomocą w swoich gabinetach lub on-line, szczegóły na stronie jadlospisy.pl. Pozdrawiam