Co oznacza dyskomfort pod żebrami?

Witam od tygodnia czuję dyskomfort w prawym podrzebzu cały czas najbardziej przy schylaniu i chodzeniu i jakby tak kuło.Gdy leżę nie. Zrobiłem Usg jamy brzucha wyszły 3 polipy wielkości 5mm.Pan który robił usg powiedział że za 6 miesięcy ponowne dla sprawdzenia czy się nie powiększają. Ale co teraz jak cały czas czuje dyskonfort mam czekać pół roku.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie napisał pan gdzie zostały opisane polipy. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Jeśli polipy są zlokalizowane w pęcherzyku żółciowym może pan skonsultować się z chirurgiem ogólnym, który przedstawi możliwości ewentualnego leczenia.