Co oznaczają lęki w małżeństwie?

Co to jest gdy osoba dorosła wcześniej żyjąca normalnie , po wyjściu za mąż i wyjeździe ze swojego rodzinnego miejsca zamieszkania kilkaset km zaczęła mieć lęki przed wychodzeniem z domu , przebywaniem samemu w domu ? Tylko wtedy czuje się bezpiecznie gdy jest mąż , jednocześnie małżeństwo cały czas się kłóci. Jak to wyleczyć?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowany przez Panią temat jest wielowątkowy, co wymagałoby osobistej konsultacji Pani, w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ-tu - bez skierowania) lub prywatnie, celem diagnostyki symptomatycznej oraz ewentualnego leczenia.

Myślę, że warto byłoby rozważyć terapię małżeńską.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Dzień dobry. Zmiana miejsca zamieszkania czy wyjście za mąż są trudnymi krokami w życiu każdego. powodują, że konieczne jest przewartościowanie swojego życia i w jakiś sposób zbudowanie go na nowo. Dlatego tez w tym czasie pojawiają się różne problemy czy konflikty. Jeśli zainteresowani nie poradzą sobie z tym sami, warto zwrócić się o pomoc do specjalisty. Jednocześnie Przy takim zachwianiu poczucia bezpieczeństwa, myślę, że Pani, u której pojawiły się tak silne symptomy lękowe powinna rozpocząć psychoterapię.

Pozdrawiam
http://psychoterapia-krakow.net/