Co znaczy nieostro ograniczony niejednorodny guzek o obniżonym echu z zaznaczonym dużym odczynem dezmoplastycznym?

Wynik badania USG piersi: co znaczy-nieostro ograniczony niejednorodny guzek o obniżonym echu z zaznaczonym dużym odczynem dezmoplastycznym o wym.16x7mm przyotoczkowo guzek o obniżonym echu śr.5x3mm.W pasze prawej zmienione węzły chłonne dł poniżej21mm.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u onkologa i dalsza diagnostyka, a dlaczego nie było mammografii?