Co zrobić z tym usg u synka?

Mój syn ma miesiąc byliśmy w szpitalu usg wykazało gazy w jelitach i pełno kupy. Mój syn tylko baczy A nie robi kupy proszę o pomoc

Lek. Bartosz Szarawarski

Jeżeli dzieciątko karmione jest pokarmem matki może nie oddawać stolca nawet ponad tydzień. Jeżeli problem występuje przy karmieniu mlekiem modyfikowanymi nie towarzyszą mu inne niepokojące objawy, do rozważenia jest zmiana mleka na preparat typu Comfort. Czasem przydatne może być podawanie dziecku kropli z simetykonem (np. Espumisan) lub jednorazowe podanie 1/2 czopka glicerynowego. W przypadku utrzymywania się dolegliwości proszę udać się do lekarza.