Czy ból brodawek może być spowodowany problemami z kręgosłupem?
Witam. Od ok. 4 dni mam dziwne uczucie w prawej piersi. Jakby była podrazniona. Najczęściej dotyczy to samej brodawki, ból jest piekacy, czasem swędzący lub kłujacy. Od paru dni boli mnie też kręgosłup w odcinku piersiowym i ból promieniuje do prawej ręki. Byłam na usg piersi ale nic nie wykazalo. Sama brodawka nie jest zmieniona, nic z niej nie wycieka, nie ma krostem itp. Czy tako dziwne odczucie w brodawce sutkowej może być spowodowane problemami z kręgosłupem? Czy powinna dalej szukać rozwiązania raczej w samej piersi? Pozdrawiam

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Czym charakteryzuje się trądzik różowaty?
Trądzik to nie tylko krostki, które pojawiają się podczas okresu dojrzewania. Może on przybierać również inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się, czym charakteryzuje się trądzik różowaty.
Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.
www.lenartowiczclinic.pl