Czym spowodowany jest problem z wyczuciem czasu?

Witam. Mam problem z wyczuciem czasu jak przychodzę na 8 godzin do pracy. Czasami jest to mniej, czasami więcej. Dla mnie 8 godzin pracy to jest za dużo czasu, mimo, że jakoś ten czas mi mija, ale i tak jest u mnie ten problem. Czym to jest spowodowane?

Witam. Problem może wiązać się zarówno ze złą organizacją czasu pracy np. brakiem odpowiednio długich przerw w trakcie jej wykonywania. Jeśli tego rodzaju problemy i zniecierpliwienie towarzyszy każdej dłuższej aktywności wskazana jest ocena przez psychologa.