Dlaczego czuję kłujący ból brzucha?

Witam, od paru lat mam biegunke i kujacy bol brzucha po lewej stronie nad pachwina na wysokosci pepka, oprozniam sie nawet 5 razy dziennie, warzywa straczkowe nie sa trawione, wydalane w calosci,, usg nic nie pokazalo, lekarz stwierdzil ze to od gazow, krwi w kale nie wykryto, czasami przypomina galaretke, mialem przepisane tabletki na gazy gdzie bol ustapil, po skonczeniu zazywania tabletek powrocil, oczywiscie z gazami tez mam problem, czy to cos powaznego?

Lek. Paweł Szadkowski

Wywiad nasuwa podejrzenie zespołu jelita drażliwego, ale należałoby poszerzyć wywiad i wykluczyć inne potencjalne przyczyny (np. celiakię). Proszę się jednak nie niepokoić zanadto. W celu zasięgnięcia najlepszej opinii sugeruję udać się do gastroenterologa.