Dlaczego partnerka się ze mnie wyśmiewa?

Witam, jestem osobą homoseksualną i podczas pocałunku niekiedy zaczynam gryźć swoją partnerkę, jej to przeszkadza i uważna ze nie potrafię całować. Nie wiem jak to zrobić, żeby to zmienić, strasznie mnie to przygnębia, i czuję się beznadziejnie przez to, że mnie z tego co trochę wyśmiewa. Gdy rozmawiam z nią o tym mówi, żebym się nie przejmowała, bo się cieszy i dlatego się śmieje oraz, że nie każdy musi umieć całować (ale sama umie, a ja nie). Ogólnie co chwilę co nie zrobię, to mnie wyśmiewa, przez to tracę na pewności siebie, a ona tylko uważa, że się cieszy, że się staram... ech, jak tą sytuację zmienić? Dodam, że to mój pierwszy związek.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Nie ma standardów, które by wyznaczały granice miedzy dobrymi a złymi pocałunkami. Dobre pocałunki to takie, które sprawiają przyjemność całującemu i całowanemu.
Myślę, że Wasza rozmowa na temat całowania powinna być bardziej skierowana na odczuwanie przyjemności i satysfakcji niż trzymania się jakichś ogólnych wzorców. Jeżeli pocałunki są przyjemne, to chyba nie ma w tym nic złego, że dodatkowo wywołują uśmiech...

Pozdrawiam,
Magdalena Boniuk