Dyskopatia bez odczynu kostno-wytwórczego w opisie zdjęcia kręgosłupa

Zapisałam się do neurologa na październik najwcześniej można było. Mam opis zdjęcia i proszę o interpretację; 'zdj. kręgosłupa L/S AP i boczne; Discopathia L5-S1 bez odczynu kostno-wytwórczego. Zniesienie fizjolog. lordozy. Stawy krzyżowo-biodrowe wolne.' Prosiłabym o napisanie czy to jest ok, czy nie oraz iść czekać na tą wizytę czy mogę się wypisać.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opis badania wskazuje na zmiany o charakterze zwyrodnieniowym w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa. Jeśli dolegliwości nie są mocno nasilone to nie ma konieczności pilnej wizyty u lekarza. Proszę udać się na kontrolę w ustalonym terminie.