Gips z podejrzeniem pęknięcia chrząstki trójkątnej
Witam. Mam problem z moim nadgarstkiem strasznie mnie boli i mam spuchniętą rękę. Byłam u ortopedy wsadził mi rękę w gips z podejrzeniem pęknięcia chrząstki trójkątnej wysłał mnie na usg które pokazało że mam niejednorodny układ chrząstki trójkątnej i zaczyna się zbierać jakiś płyn. Lekarz prowadzący wzruszył ramionami i kazał iść do pracy pomimo to że ręka boli i jest spuchnięta o czym zresztą mu mówiłam i nie wiem co mam dalej zrobić bardzo proszę o jakąś podpowiedz i rade. Z góry dziękuje .

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam,
Aby dokładnie ocenić patologię nadgarstka sugeruję rezonans magnetyczny.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu