Interpretacja rezonansu magnetycznego kręgosłupa i sposoby leczenia
Dzień dobry, miałam robiony rezonans magn. i prosiłabym o interp. wyniku oraz informację, jaki jest najlepszy sposób leczenia moich dolegliwości. Moje wyniki: nieco kyfotyczne ustawienie osi kręgosłupa w pł. strzałkowej; trzony szyjne o prawidłowych wys. oraz sygn.; tarcze międzykręgowe w odcinku szyjnym nie wykazują istotnych obniżeń wys.ani zaburzeń sygn., bez ewidentnych wypuklin dokanałowych; w poziomie Th1/Th2 w lewym otworze międzykręgowym widoczna torbiel okołonerwowa średnicy około 6mm

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Proszę udać się do lekarza, który zlecił wykonanie badań, gdyż tylko on może je zinterpretować znając historię choroby. Opisywana torbiel wymaga konsultacji z neurochirurgiem.