Jak interpretować wynik badania RTG kręgosłupa i jakie leczenie podjąć?

Witam dostałam wyniki z RTG Niewielkie lewo wypukłe skrzywienie z odpowiednią asymetrią przestrzeni międzykręgowych i wyrostków kolczystych. Obniżenie szczytu lordozy w projekcie bocznej . Dyskopatia L5/S1.

Są to niewielkie zmiany, które najczęściej wymagają leczenia rehabilitacyjnego, odpowiednich ćwiczeń o ile powodują występowanie dolegliwości. Coś więcej można powiedzieć po bardziej wnikliwej ocenie