Jak leczyć silne bóle kolana przy przewlekłym młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów?

Chorowałam przewlekle na Młodzieńcze Idiopatyczne Zapalenie Stawów, stosowałam Sulfasalazin, przez około 2,5 roku, choroba została zatrzymana i zaprzestałam brania leków na polecenie lekarza. Do tej pory wszystko było w porządku, pomijając lekkie pobolewanie przy zmianie pogody np. Jednak dzisiaj rano obudził mnie okropny ból kolan, nie mogłam stanąć na nodze, nie mówiąc już o zgięciu kolana czy jakimkolwiek ruchu. Nic nie pomaga, ani okłady, żele. Pomocy, co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

zglosic się do lekarza POZ lub najlepiej do lekarza reumatologa. konieczne jest leczenie.