Jak mogę podwyższyć swoje libido w tej sytuacji?

Dzień dobry, zażywam leki przeciw lekowe (Nexpram, jedna tabletka rano, 10mg). Niestety jednym z efektów ubocznych jest spadek libido. Stad moje pytanie, czy istnieje jakiś lek, albo suplement diety, który podwyższy moje libido, nie kolidując z lekiem który zażywam? Z góry dziękuje za odpowiedz, pozdrawiam.

Witam! Prostszą jest zmiana leku przeciwlękowego niż dokładanie kolejnego, który nota bene także może mieć dawać jakieś objawy niepożądane. Leków przeciwdepresyjnych o działaniu p/lękowym jest naprawdę dużo i zawsze można dobrać odpowiedni dla danej osoby bez/lub z nieznacznym wpływem na sferę seksualną. Proszę przedstawić problem lekarzowi leczącemu, a z pewnością dobierze odpowiedni preparat. Powodzenia W. Łuczkowski.