Jak zwiększyć ilość zbliżeń?

Jestem w związku z chłopakiem od trzech lat, od dłuższego czasu martwię się o nasze sprawy łóżkowe. Problem polega na tym że bardzo żadko dochodzi do zbliżeń a jak do nich dochodzi to z moiej inicjatywy. Próbowałam pororzmawiać z nim już kilka razy, szczerze i wprost. Martwiłam się że problem leży po mojej stronie, że może przestałam go pociągać lub dopadła go nuda i chciałby coś zmienić. Jedyną przyczyną któą podał jest to że się wstydzi zacząć lub nie wie jak zainicjować stosunek. Podeszłam do sprawy wyrozumiale ale nie rozumiem go. Na początku nie miał z tym problemu. Jestem świadoma że nasze temperamenty mogą się różnić ale nie zwsze tak było. Bardzo go kocham ale czuję że niknie ta chemia między nami. Czuję się jakbym była jego przyjaciółką a nie dziewczyną.

Dzień dobry.

Żeby stwierdzić, że "temperamenty" Państwa się różnią to trzeba najpierw dobrze poznać własną seksualność, a następnie poznawać siebie na wzajem.

Często jest to trudne, więc można skorzystać z pomocy terapeuty par/małżeństw.

Rozmowa jest najlepszym lekarzem - polecam!

Pozdrawiam, DPW