Brak odczuwania podniecenia

Mam 18 lat.Spotykalam sie z bardzo niewieloma mezczyznami.Teraz od dluzszego spotykam sie z facetem, ktory naprawde mnie pociaga. Wspaniale sie z nim czuje, jak o nim mysle mam motylki w brzuchu.Lecz od zawsze mam problem z odczuwaniem przyjemnosci.Nigdy z nikim nie czuje nic podczas pocalunku ani przy zadnych pieszczotach. Ostatnio przezyliamy nasz pierwszy raz, a ja moge powiedziec tylko, ze bylo 'milo". Zdazalo mi sie odczuwac podniecenie podczas fantazjowania ale tylko wtedy. Co ze mna jest?

Witam, wiele kobiet musi "nauczyć się" własnej seksualności. Skoro przy pierwszym razie "było miło" to nie jest źle. Jest pani bardzo młoda, znalazła partnera, który Panią pociąga, proszę dać sobie i jemu czas na rozwój w sferze seksualnej. Warto przyjąć w tej sprawie postawę ciekawości i otwartości, zapoznać się z literaturą,rozmawiać otwarcie z partnerem, spokojnie poznawać siebie i swoje reakcje.Pozdrawiam