Jak przygotować dzieci na rozstanie?

Witam! Mam 33 lata ,jestem mezatka z 2 dzieci. W moim malzenstwie juz od dawna sie psuje. Maz zawsze byl oschly i nie okazawal uczuc. Ostatnio zalochalam sie w kobiecie,nie potrafie opisac tego uczucia,ktore zreszta jest odwzajemnione. Powiedzialam mezowi,ze chce odejsc. On na drugi dzien powiedzial to dzoeciom (11 i 13 lat)przyjeli to strasznie. Nie chce byc z mezem. Jak przygotowac rodzine i dzieci na ewentualny zwiazek z kobieta?

Dzień dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie.

Temat postrzegam jako wielowątkowy i wymagający wnikliwego podejścia do tematu.
Zachęcałabym Panią jednak do osobistej rozmowy/przepracowania terapeutycznego z psychologiem, by podjęła Pani optymalne kroki dla siebie, męża oraz dzieci.

Zapraszam Panią serdecznie do konsultacji via Skype (Irena Mielnik-Madej).

Z życzeniami dla Pani oraz Najbliższych tego, co jest Państwu teraz najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605