Jak zrzucić mięśnie z ud?

Witam mam pytanie dotyczące zrzucenia mięśni z ud.Mięśnie wyrobiły mi się przez 5 lat grania w Piłkę Nożną i teraz mam z tym problem,ponieważ na górze nie jestem tak samo umięśniony jak na udach i może to tak wyglądać jakbym po prostu miał grube uda..Psuje mi to samopoczucie dlatego prosiłbym o pomoc,porady jakie ćwiczenia stosować itd. Mam 20 lat wzrost 172 waga 70,5-72Chciałbym się również dowiedzieć czy jak jeżdźę na rowerze lub biegam i spala się kalorie to uda się umięśniają czy jakToDziała

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
Sprawa indywidualna, do konsultacji z trenerem, ciezko pwoiedziec nie widzac Pana na zywo:)

Witam serdecznie,

Budowa mięśni jest sprawą bardzo indywidualną. Na Pana miejscu niejeden mężczyzna cieszyłby się rozbudowaną tkanka mięśniową. Proszę ćwiczyć górne partie ciała aby dorównały dolnym:) W ten sposób ciało nabierze proporcji! Jeżdżąc na rowerze czy biegając spala Pan tkankę tłuszczową ale nadal buduje Pan mięśnie nóg. Najlepszym rozwiązaniem będzie zapisanie się na siłownie i trening górnych partii ciała.

w razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu
joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mg Joanna Wasiluk
Dietetyk