Jaki wpływ na organizm ma powiększanie się wątroby?
Witam jestem mężczyzną w wieku 60 lat mam bóle brzucha straszne udałem się na usg jamy brzusznej i okazało się że moja wątroba jest powiększona o 17mm mam zlecona dietę na rok czasu i moje pytanie jest takie czy takie powiększenie wątroby to jest duże czy jest ono małe? Nie znam się ogólnie na tym i nie wiem czy to coś groźnego. Proszę o odpowiedź

MĘŻCZYZNA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Bez całego opisu badania usg ciężko stwierdzić, co dokładnie Panu dolega i jaka jest przyczyna powiększenia wątroby. 17mm to nie jest dużo.