Kilkuletni związek z kobietą, która ma męża

Witam, od długiego czasu jestem w związku z kobietą, która ma męża. Sam mam żonę i dziecko. Chcemy ze sobą być jesteśmy razem szczęśliwi bardzo się kochamy. To co nas powstrzymuje przed podjęciem decyzji to to że nie chcemy skrzywdzić tych wszystkich osób. Z boku może to wyglądać okropnie i większość ludzi pewnie powie, że to chore, ale kiedy jesteśmy razem to odpływamy jesteśmy w innym świecie i naprawdę nie ma znaczenia co robimy T trwa już kilka lat więc nie jest to tylko zauroczenie.

Witam. Bywa tak, że swoją prawdziwą miłość znajdujemy po założeniu rodziny. Jednak w takiej sytuacji należy być szczerym wobec współmałżonków. Jak Pan pisze trwa to już kilka lat. Jednak zachowując to w tajemnicy, nie daje Pan szansy żonie na szczęście. Przez te lata mogłaby również znaleźć osobę przy której spędziłaby życie. Żadna osoba nie zasługuje na to, aby być oszukiwaną. Na pewno informacja taka ją zrani, jednak im dłużej będzie Pan zwlekał tym trudniej będzie Panu o tym porozmawiać. Natomiast żona ciężej zniesie to Pana żona ponieważ przez te wszystkie lata kiedy oddawał Pan się innej kobiecie, ona pielęgnowała swoją miłość do Pana.