Łańcuchowa Metoda Skojarzeń w technikach pamięciowych

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć z Państwa jak wprowadzić podane techniki w życie o te Łańcuchowa Metoda Skojarzeń (ŁMS), Główny System Pamięciowy (GSP), metoda lokacji, np. kotwice, pokój rzymski, haki pamięciowe, tworzenie zakładek pamięciowych, rymowanki, wierszyki, wyobrażenia interakcyjne, akronimy i akrostychy, ćwiczenia pantomimiczne. Bo niektórych nie rozumiem, dziękuje!.Nie chodzi mi o odpowiedź,psycholog,terapeuta,chodzi mi o konkretną wędkę/skype.

Wygląda trochę tak, jakby chciał Pan nadać temu portalowi inny sens. To nie jest miejsce na "kurs doskonalący"...Nie wiemy, co Pan wie, czego Pan nie rozumie. Pozdrawiam