Lek na naciągnięte ACL

Mam pytanie odnośnie leku piascedline. Zostało to polecone w aptece na problemy z kolanem, a dokładniej naciągnięte ACL. Dodatkowo dokucza bol i tzw "chrupanie" przy zginaniu i prostowaniu. Czy lek jakoś pomoże i w jaki sposob?

Szanowana Pani,
decyzję o ewentualnym wdrożeniu leczenia powinien podjąć badający Panią ortopeda.
Jednak nie Piascledine, a raczej pochodne kwasu hialuronowego i/lub PRP podawane dostawowo - do decyzji prowadzącego leczenie ortopedy.
Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia