Nawracające bóle w nodze podczas jesieni

Jak przychodzi jesień odczuwam bardzo silne bóle w lewym kolanie lewej kostce oraz lewym biodrze. Występują one naprzemiennie RTG odcinka krzyżowo lędźwiowego nie wykazał nieprawidłowości, badanie krwi razem z biochemią w normie, USG stawów skokowych oraz kolan także nie wykazały niczego niepokojącego, a jednak problem istnieje od około 10 lat i z wiekiem się nasila. RZS zostało wykluczone po badaniu. Co powinienem teraz zrobić?

Witam serdecznie.
Myślę że przede wszystkim należałoby ocenić również rtg stawów które dają dolegliwości bólowe (rtg stawu kolanowego, biodrowego i stopy wraz ze stawem skokowym). Warto również wykonać podstawowe badanie krwi (morfologia, OB, CRP), które pomogą ustalic czy dolegliwości mają podłoże zapalne. Wyniki badań powinien zinterpretować lekarz ortopeda.