Niewielkie przejaśnienie z zaburzeniem struktury w RTG

witam! u mojego 6 syna znaleziono na rtg kosci strzałki jakiś guzek, po 4 tyg na kontrolnym zdjęciu wyszlo: W 1/3 dalsze kosci strzałki stwierdza się na długości ok 4cm nawarstwienie okostnej grubości do 3mm o gładkich równych obrysach. W trzonie kosci na tym poziomie niewielkie przejasnienie z zaburzeniem struktuktury. nie wiem co to oznacza- do tego doszło b.mocne lzawienie oka- okulista nie widzi zmian baktr,.wirus. a dziecko coraz słabiej widzi. proszę o pomoc

Oko nie ma związku z tym, może przebył złamanie strzałki, albo dla pewności zrobić rezonans