O czym może świadczyć kłucie w boku?

Witam. Bartek 22lata. Mam pewien dyskomfort. Od jakiegoś czasu czuje kłucie w klatce w lewym boku. Ból najbardziej jest odczuwalny gdy opuszczam lewe ramie w dół, lub zrobię skręt tułowia w lewo. Boje się że to problem z sercem. Jeszcze zauważyłem że bod lewym sutkiem mocno odczuwalne jest pulsowanie i w ogóle wszystko mi pulsuje, ręce, brzuch. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć